Podróże małe i duże

Podróże małe i duże

O Blogu

Cale nasze życie to jedna wielka podróż z punktu A do punktu B i dla wszystkich te punkty są identyczne, rożni nas tylko droga z A do B, czasem nasze podróże się łączą i podróżujemy z kimś razem, a czasem tylko przecinają.

Podróż, to też: książka, cisza , obraz, trzymanie ukochanej osoby za rękę, to spotkania i rozstania,to płacz, śmiech, radość i smutek.

Piszę o swoich ´´podróżach``,piszę jak umiem, a moje przemyślenia i wynurzenia są subiektywne. W młodości chciałem zostać pisarzem, ale byliśmy ubodzy i nie stać nas było na maszynę do pisania :) i czytając o moich podróżach pamiętajcie .... nieszczęściem ludzkości jest szczelność czaszki ludzkiej.

Nie wiem jak długo i jak często będę pisał. Wiem jedno , ja zraniłem wiele osób i mnie zraniono, popełniłem wiele błędów, niestety czasu nie cofnę , ale wiem że czeka mnie nowa podróż i w dużym stopniu zależy ode mnie jaka ona będzie.

Nie mam konkretnego celu pisząc bloga, to po prostu kolejna podróż, ale jeżeli chociaż jedna osoba poczułaby się lepiej, i zmotywowałoby ją to do pozytywnych zmian i działania,to znaczy że było warto.

Dziękuję za wszystkie komentarze:)

kontakt:

otto@podrozemaleiduze.eu

Pozdrawiam wszystkich znanych mi i nieznanych czytelników.
Have a nice life :)

I oczywiście wszystkie osoby i postacie o których pisze są fikcyjne a jakakolwiek zbieżność z kimkolwiek jest przypadkowa.

Galeria zdjęć

Galleries pictures

https://zdjecia.podrozemaleiduze.eu/#collections

Filmy short clips on Youtube

https://www.youtube.com/playlist?list=PLtI6MRVYbuM-h2VRctZ0pYsq4X6J09mDC


Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęćbez zgody autora zabronione.

Distribution and copy of films and photographs without permission prohibited.
All rights reserved.


Prezent

SzwajcariaOpublikowany przez Otto wto, sierpieñ 30, 2016 19:52:22
No i jak co roku nadszedł ten dzień, urodziny, niestety z każdym rokiem czas pomiędzy wydaje się coraz krótszy. Osobiście nie przepadam za urodzinami, bo ważniejszy jest czas pomiędzy i właściwie to życzenia to może bardziej należą się matkom, ale dziękuję za pamięć i za życzenia które dostałem, niestety oprócz daty swoich urodzin pamiętam daty urodzin tylko dwóch osób , tak ze nie gniewam się jak ktoś nie pamiętał, i przepraszam jeżeli komuś nie złożyłem sam albo nie złożę.

Byłbym zakłamany jak bym powiedział ze to nie jest przyjemne jak ktoś złoży życzenia albo kupi prezent, to znaczy ze nie jest się całkowicie zapomnianym. Ogólnie to mnie to krępuje jak dostaje prezenty czy życzenia bo właściwie nie wiem za co, ale jedne urodziny na pewno zapamiętam do końca życia, to jak dzieci siedmio- i ośmioletnie przygotowały mi urodziny, coś tam narysowały, zrobiły,

nadmuchały baloniki , a wszystko w wielkiej tajemnicy, ich radość przy wręczaniu wykonanych własnoręcznie prezentów i śpiewaniu była tak wieka ze aż się wzruszyłem , to wszystko takie naturalne, szczere i niewinne. I w gruncie rzeczy jest to dosyć smutne, ze tak się zmieniamy z wiekiem.

Nigdy nie kupuje sobie prezentów ale w tym roku pomyślałem, ze właściwie to dlaczego nie ? A jak się dowiedziałem że w związku z 72-ą okrągłą rocznicą skoku kuriera Józefa Uznańskiego który skoczył z kolejki na Kasprowy aby si uratować przed gestapowcami, będzie można z niej skoczyć na bungy, no to chyba lepszego prezentu nie mogę sobie zrobić, no i skoczyłem.

Dzień wcześniej trochę połaziłem po szlakach, piękna jest ta nasza natura , można spotkać wiele zwierząt np. owce albo kozice.


Byłbym zapomniał muszę podziękować za prezent Mamie ( która również dołączyła do grona czytelników ). Prezent na początku bardzo mnie zaskoczył i ze sama wpadła ale później wszystko zrozumiałem, oto obiektyw i raz wygląda tak, A raz tak


Hm mam już swoje lata i wiadomo ze kobiety zawsze mogą ale nie zawsze chcą, a faceci na odwrót, nie zawsze mogą, haha, ale teraz jak wyciągnę sprzęt , to każda kozica, sarna czy łania moja , nawet na kilometr.smiley Dziękuję ze mnie urodziłaś no i za prezent.
filmik ze skoku


https://youtu.be/OZCvygPkqfw

a tu parę fotek ze skoku


https://zdjecia.podrozemaleiduze.eu/#collection/25
i z wycieczki po górach ,

Harder Klum i Spiez

https://zdjecia.podrozemaleiduze.eu/#collection/32Greiselwaldhttps://zdjecia.podrozemaleiduze.eu/#collection/24

Wszystkim którzy kiedykolwiek myśleli o bungy , polecam,
zróbcie to , cala ekipa super profesjonalna, ze mną skakały cale rodziny , najciekawsze to, to ze skakały
matki z dziećmi, a faceci stchórzyli i gapili się tylko z platformy ( hm może liczyli ze guma się urwie , haha) , ta która skakała za mną i zgubiła buty, skakała z trojka swoich
dzieci.

więcej info znajdziecie na

http://www.alpinraft.com

i pamiętajcie

wierze w Was, dacie rade , trzymam kciuki smiley

a tu foty z Interlaken

https://zdjecia.podrozemaleiduze.eu/#collection/33

  • Komentarze(15)//www.podrozemaleiduze.eu/#post51