Podróże małe i duże

Podróże małe i duże

O Blogu

Cale nasze życie to jedna wielka podróż z punktu A do punktu B i dla wszystkich te punkty są identyczne, rożni nas tylko droga z A do B, czasem nasze podróże się łączą i podróżujemy z kimś razem, a czasem tylko przecinają.

Podróż, to też: książka, cisza , obraz, trzymanie ukochanej osoby za rękę, to spotkania i rozstania,to płacz, śmiech, radość i smutek.

Piszę o swoich ´´podróżach``,piszę jak umiem, a moje przemyślenia i wynurzenia są subiektywne. W młodości chciałem zostać pisarzem, ale byliśmy ubodzy i nie stać nas było na maszynę do pisania :) i czytając o moich podróżach pamiętajcie .... nieszczęściem ludzkości jest szczelność czaszki ludzkiej.

Nie wiem jak długo i jak często będę pisał. Wiem jedno , ja zraniłem wiele osób i mnie zraniono, popełniłem wiele błędów, niestety czasu nie cofnę , ale wiem że czeka mnie nowa podróż i w dużym stopniu zależy ode mnie jaka ona będzie.

Nie mam konkretnego celu pisząc bloga, to po prostu kolejna podróż, ale jeżeli chociaż jedna osoba poczułaby się lepiej, i zmotywowałoby ją to do pozytywnych zmian i działania,to znaczy że było warto.

Dziękuję za wszystkie komentarze:)

kontakt:

otto@podrozemaleiduze.eu

Pozdrawiam wszystkich znanych mi i nieznanych czytelników.
Have a nice life :)

I oczywiście wszystkie osoby i postacie o których pisze są fikcyjne a jakakolwiek zbieżność z kimkolwiek jest przypadkowa.

Galeria zdjęć

Galleries pictures

https://zdjecia.podrozemaleiduze.eu/#collections

Filmy short clips on Youtube

https://www.youtube.com/playlist?list=PLtI6MRVYbuM-h2VRctZ0pYsq4X6J09mDC


Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęćbez zgody autora zabronione.

Distribution and copy of films and photographs without permission prohibited.
All rights reserved.


Balast

takie tamOpublikowany przez Otto ¶ro, czerwiec 22, 2016 18:20:40

Zawsze jak widzę coś takiego to czuję obrzydzenie i myślę sobie jaki ja jestem głupi ze palę te ćmiki.

Już nie paliłem dwa miesiące, niestety małe trzęsienie ziemi spowodowało ze jedna paczka dziennie nie wystarcza, wszystkie inne balasty zostawiałem bez problemu, po prostu decyzja i koniec, no czasami niektóre mnie same zostawiały J, ale to g… zawsze wraca !!! albo ja wracam do niego. To tak jak AK-owiec który wrócił z Anglii do Polski, pod wpływem apeli nowych władz komunistycznych i wszedł do kibla na dworcu we Wrocławiu, a tam wielki napis : no i do czegoś ch… wrócił ?!!!

To z tym balastem, to jak przy nurkowaniu, odpinasz go i wybija Cię do góry, dusisz się ale przesz na powierzchnię , a później przychodzi taka ulga i zachłyśniecie się powietrzem J

Ale żadna sytuacja ani osoba nie jest warta tego żeby sobie niszczyć zdrowie.

I teraz wszyscy powinniście mnie wesprzeć i napisać : Otto, wierzymy w Ciebię , dasz radę , trzymamy kciuki. smileysmiley

Ale spox . dam sam radę , jak zawsze , chociaż słowa wsparcia nie zaszkodząsmiley .  • Komentarze(4)//www.podrozemaleiduze.eu/#post19