Podróże małe i duże

Podróże małe i duże

O Blogu

Cale nasze życie to jedna wielka podróż z punktu A do punktu B i dla wszystkich te punkty są identyczne, rożni nas tylko droga z A do B, czasem nasze podróże się łączą i podróżujemy z kimś razem, a czasem tylko przecinają.

Podróż, to też: książka, cisza , obraz, trzymanie ukochanej osoby za rękę, to spotkania i rozstania,to płacz, śmiech, radość i smutek.

Piszę o swoich ´´podróżach``,piszę jak umiem, a moje przemyślenia i wynurzenia są subiektywne. W młodości chciałem zostać pisarzem, ale byliśmy ubodzy i nie stać nas było na maszynę do pisania :) i czytając o moich podróżach pamiętajcie .... nieszczęściem ludzkości jest szczelność czaszki ludzkiej.

Nie wiem jak długo i jak często będę pisał. Wiem jedno , ja zraniłem wiele osób i mnie zraniono, popełniłem wiele błędów, niestety czasu nie cofnę , ale wiem że czeka mnie nowa podróż i w dużym stopniu zależy ode mnie jaka ona będzie.

Nie mam konkretnego celu pisząc bloga, to po prostu kolejna podróż, ale jeżeli chociaż jedna osoba poczułaby się lepiej, i zmotywowałoby ją to do pozytywnych zmian i działania,to znaczy że było warto.

Dziękuję za wszystkie komentarze, nie komentuję ich, i to nie z braku szacunku, ale taką przyjąłem zasadę, jak ktoś ma ochotę to może zawsze do mnie napisać.

kontakt:

otto@podrozemaleiduze.eu

Pozdrawiam wszystkich znanych mi i nieznanych czytelników.
Have a nice life :)

I oczywiście wszystkie osoby i postacie o których pisze są fikcyjne a jakakolwiek zbieżność z kimkolwiek jest przypadkowa.

Galeria zdjęć

Galleries pictures

https://zdjecia.podrozemaleiduze.eu/#collections

Filmy short clips on Youtube

https://www.youtube.com/playlist?list=PLtI6MRVYbuM-h2VRctZ0pYsq4X6J09mDC

Rozpowszechnianie tekstów i zdjęć możliwe z podaniem pełnego linka do strony.

Distribution of films and photographs giving a link to the page
All rights reserved.

My website has a lot of visitors from different countries, you can write and leave comments in English , Russian and Swedish,på svenska или на русском языке.

Nie ma po co się wk…..

takie tamOpublikowany przez Otto pon, lipiec 04, 2016 21:49:35

Czasami tak bywa że jak nałoży się parę problemów na raz, to w końcu nie wytrzymuję i bym eksplodował, a to w pracy coś człowieka wkurzy, a to ktoś mi drogę zajechał, kasa która miała wejść na konto nie weszła , no po prostu taki łańcuszek pierdół który powoduje żebym zabił za mniej smiley

Próbuję z tym walczyć żeby się nie wściekać i jak pamiętam to liczę sobie głośno do dziesięciu i przeważnie pomaga, ale zbyt rzadko o tym pamiętam haha.

Ostatnio leciałem do Gdańska , podróż która normalnie trwa jakieś 5-6 godzin od drzwi. Na lotnisko jechałem autobusem to jakieś półtorej godziny, zawsze mam jakąś książkę albo kompa , tak że czas leci szybko do tego tym razem jechała psina która była dodatkową atrakcją.

Szybka odprawa i pierwsza zapowiedz problemów, odlot samolotu opóźniony o godzinę , po godzinie znowu przełożyli , ciśnienie powoli rośnie ale zachowuję spokój, pól godziny później- lot odwołany , no k… m…. , trudno co robić , odbieram walizę i próbuję się czegoś dowiedzieć, zero informacji. W głównej hali tłoczy się kilkaset osób i atakuje ludzików z informacji, do tego problemy z komunikacją bo większość lecących to Polacy a te chamy z info nie nauczyły się polskiego, wszystko jeden wielki chaos , biorę numerek i czekam jakieś trzy godzinki, w tym czasie przebukowałem sobie bilet na lot dopiero za 24 godziny, wcześniej już nic nie było. Jak przychodzi w końcu kolej na mnie, pan mnie grzecznie informuje że mi może przebukować bilet, aha ? a co z hotelem ? no to proszę z hotelu wziąć kwitek i napisać do Wizzaira żeby panu zwrócili, no zajebiście to po to czekałem trzy godziny ?!!

Drepczę do hotelu i liczę sobie głośno : raz, dwa, …. .

W hotelu znowu problem, karta nie działa a ja nie mam gotówki !!! no super !!!. Wracam na lotnisko i udaje mi się znaleźć miejscówkę, siadam sobie i już tylko chce mi się śmiać, no ciekawe co jeszcze mnie spotka ?

Ciąg dalszy n...

  • Komentarze(1)//www.podrozemaleiduze.eu/#post24