Podróże małe i duże

Podróże małe i duże

O Blogu

Cale nasze życie to jedna wielka podróż z punktu A do punktu B i dla wszystkich te punkty są identyczne, rożni nas tylko droga z A do B, czasem nasze podróże się łączą i podróżujemy z kimś razem, a czasem tylko przecinają.

Podróż, to też: książka, cisza , obraz, trzymanie ukochanej osoby za rękę, to spotkania i rozstania,to płacz, śmiech, radość i smutek.

Piszę o swoich ´´podróżach``,piszę jak umiem, a moje przemyślenia i wynurzenia są subiektywne. W młodości chciałem zostać pisarzem, ale byliśmy ubodzy i nie stać nas było na maszynę do pisania :) i czytając o moich podróżach pamiętajcie .... nieszczęściem ludzkości jest szczelność czaszki ludzkiej.

Nie wiem jak długo i jak często będę pisał. Wiem jedno , ja zraniłem wiele osób i mnie zraniono, popełniłem wiele błędów, niestety czasu nie cofnę , ale wiem że czeka mnie nowa podróż i w dużym stopniu zależy ode mnie jaka ona będzie.

Nie mam konkretnego celu pisząc bloga, to po prostu kolejna podróż, ale jeżeli chociaż jedna osoba poczułaby się lepiej, i zmotywowałoby ją to do pozytywnych zmian i działania,to znaczy że było warto.

Dziękuję za wszystkie komentarze:)

kontakt:

otto@podrozemaleiduze.eu

Pozdrawiam wszystkich znanych mi i nieznanych czytelników.
Have a nice life :)

I oczywiście wszystkie osoby i postacie o których pisze są fikcyjne a jakakolwiek zbieżność z kimkolwiek jest przypadkowa.

Galeria zdjęć

Galleries pictures

https://zdjecia.podrozemaleiduze.eu/#collections

Filmy short clips on Youtube

https://www.youtube.com/playlist?list=PLtI6MRVYbuM-h2VRctZ0pYsq4X6J09mDC


Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęćbez zgody autora zabronione.

Distribution and copy of films and photographs without permission prohibited.
All rights reserved.


ciąg dalszy

takie tamOpublikowany przez Otto wto, lipiec 05, 2016 21:26:09

… tak sobie siedzę i myślę czym tu się zająć żeby jakoś te 20 godzinek zleciało, ludzie płyną w jedną i drugą stronę z bagażem bez , z dziećmi i bez dzieci , w grupach i sami, jedni roześmiani, drudzy przygarbieni i pokurczeni przez życie. Zadzwoniła komórka, numer zastrzeżony , normalnie to nie odbieram, bo to albo komornik, albo chcą coś człowiekowi wcisnąć , albo jakaś była, a co mi tam, odbiorę i chociaż sobie pogadam, okazało się ze to kolega którego nie widziałem już ponad 20 lat, rozmawialiśmy w ciągu tych lat, może parę razy przez telefon. Jak się poznaliśmy to załatwił mi pracę u swojego ojca gdzie pracowałem prze dwa lata jako sitodrukarz, dowiedziałem się ze ojciec zmarł ale zostawił mu dom w Hiszpanii, ale jak jest w Szwecji to mieszka w domu który leży 50 km od lotniska i jak chcę to przyjedzie po mnie i mogę spokojnie u niego przenocować, hm no jak to czasami wszystko może się odwrócić, normalnie to bym nie skorzystał , nawet jak bym wiedział ze tak blisko mieszka, ale jak sam zaprasza, mówię ok, tylko pójdę sprawdzić w bankomacie czy mi kartę odblokowali. Ku mojemu zaskoczeniu karta odblokowana, dziękuję za zaproszenie i umawiam się na następny dzień, wolę ciasne, ale własne , haha.

I spanko załatwione smiley

CDN  • Komentarze(0)//www.podrozemaleiduze.eu/#post25