Podróże małe i duże

Podróże małe i duże

O Blogu

Cale nasze życie to jedna wielka podróż z punktu A do punktu B i dla wszystkich te punkty są identyczne, rożni nas tylko droga z A do B, czasem nasze podróże się łączą i podróżujemy z kimś razem, a czasem tylko przecinają.

Podróż, to też: książka, cisza , obraz, trzymanie ukochanej osoby za rękę, to spotkania i rozstania,to płacz, śmiech, radość i smutek.

Piszę o swoich ´´podróżach``,piszę jak umiem, a moje przemyślenia i wynurzenia są subiektywne. W młodości chciałem zostać pisarzem, ale byliśmy ubodzy i nie stać nas było na maszynę do pisania :) i czytając o moich podróżach pamiętajcie .... nieszczęściem ludzkości jest szczelność czaszki ludzkiej.

Nie wiem jak długo i jak często będę pisał. Wiem jedno , ja zraniłem wiele osób i mnie zraniono, popełniłem wiele błędów, niestety czasu nie cofnę , ale wiem że czeka mnie nowa podróż i w dużym stopniu zależy ode mnie jaka ona będzie.

Nie mam konkretnego celu pisząc bloga, to po prostu kolejna podróż, ale jeżeli chociaż jedna osoba poczułaby się lepiej, i zmotywowałoby ją to do pozytywnych zmian i działania,to znaczy że było warto.

Dziękuję za wszystkie komentarze:)

kontakt:

otto@podrozemaleiduze.eu

Pozdrawiam wszystkich znanych mi i nieznanych czytelników.
Have a nice life :)

I oczywiście wszystkie osoby i postacie o których pisze są fikcyjne a jakakolwiek zbieżność z kimkolwiek jest przypadkowa.

Galeria zdjęć

Galleries pictures

https://zdjecia.podrozemaleiduze.eu/#collections

Filmy short clips on Youtube

https://www.youtube.com/playlist?list=PLtI6MRVYbuM-h2VRctZ0pYsq4X6J09mDC


Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęćbez zgody autora zabronione.

Distribution and copy of films and photographs without permission prohibited.
All rights reserved.


Końcówka

takie tamOpublikowany przez Otto ¶ro, lipiec 06, 2016 12:30:57
...a jak to powiedział trans w barze Nocuś ( już dawno nie istnieje ) w Gdyni, końcówki są najlepszesmiley ( ale o tym innym razem )

Po śniadanku przyjechał po mnie kolega, mieszka w fajnym domu z basenem , domek liczy sobie ponad sto lat i stal przy głównej drodze miedzy Sztokholmem a południem Szwecji, no ale drogę przeniesiono a domek został, wcześniej mieścił się tam pensjonat razem siedem pokoi, super miejsce na szybkie numerki, haha.

Dzień minął super do tego się okazało, że domek wymaga remontu.

W dobrym humorze z zamówieniem w plecaku siedziałem w samolocie, start i w połowie drogi glos kapitana : mówi Kapitan, z powodów technicznych musimy zawrócić do Szwecji, no k… m.. , nawet się nie zdenerwowałem, w każdym razie przylot opóźnił się o trzy godzinki z powodu Szwedów.


Podróż która miała trwać parę godzin trwała trzydzieści, ale przeżyłem, a jaki morał tej opowieści ???

ŻADEN smileysmileysmiley

  • Komentarze(0)//www.podrozemaleiduze.eu/#post26