Podróże małe i duże

Podróże małe i duże

O Blogu

Cale nasze życie to jedna wielka podróż z punktu A do punktu B i dla wszystkich te punkty są identyczne, rożni nas tylko droga z A do B, czasem nasze podróże się łączą i podróżujemy z kimś razem, a czasem tylko przecinają.

Podróż, to też: książka, cisza , obraz, trzymanie ukochanej osoby za rękę, to spotkania i rozstania,to płacz, śmiech, radość i smutek.

Piszę o swoich ´´podróżach``,piszę jak umiem, a moje przemyślenia i wynurzenia są subiektywne. W młodości chciałem zostać pisarzem, ale byliśmy ubodzy i nie stać nas było na maszynę do pisania :) i czytając o moich podróżach pamiętajcie .... nieszczęściem ludzkości jest szczelność czaszki ludzkiej.

Nie wiem jak długo i jak często będę pisał. Wiem jedno , ja zraniłem wiele osób i mnie zraniono, popełniłem wiele błędów, niestety czasu nie cofnę , ale wiem że czeka mnie nowa podróż i w dużym stopniu zależy ode mnie jaka ona będzie.

Nie mam konkretnego celu pisząc bloga, to po prostu kolejna podróż, ale jeżeli chociaż jedna osoba poczułaby się lepiej, i zmotywowałoby ją to do pozytywnych zmian i działania,to znaczy że było warto.

Dziękuję za wszystkie komentarze:)

kontakt:

otto@podrozemaleiduze.eu

Pozdrawiam wszystkich znanych mi i nieznanych czytelników.
Have a nice life :)

I oczywiście wszystkie osoby i postacie o których pisze są fikcyjne a jakakolwiek zbieżność z kimkolwiek jest przypadkowa.

Galeria zdjęć

Galleries pictures

https://zdjecia.podrozemaleiduze.eu/#collections

Filmy short clips on Youtube

https://www.youtube.com/playlist?list=PLtI6MRVYbuM-h2VRctZ0pYsq4X6J09mDC


Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęćbez zgody autora zabronione.

Distribution and copy of films and photographs without permission prohibited.
All rights reserved.


Leniwy spryciarz

takie tamOpublikowany przez Otto czw, lipiec 07, 2016 14:51:58

Aż mi się chce śmiać z siebie samego , rozpisuje się jak to można się wk… ale lepiej nie warto, a tu taka historyjka z ostatniej chwili.

Tydzień temu zaparkowałem samochód pod domem, a ze było już po 17ej to do 9ej rano nie musiałem płacić. Idę rano po samochód ale już widzę to żółte g… na kilometr,

no j… t…. m…. 650 koron , za cooo ???!!! , a no tak , panu nie chciało się sprawdzić znaków , a tu PISZE !!!

między 12-ą wieczorem a 6-ą rano nie wolno parkować, sprzątać im się zachciało !!! ok, moja wina , ale ja Nie chciałem nikogo oszukać, i każdy kto dostał taki mandat albo inny, chociaż niby wszystko zrobił w porządku to wie jakie to uczucie, haha.

Dokładnie tydzień później znowu parkuje samochód i myślę sobie, a wy kutafony, teraz się nie dam załatwić, postawiłem samochód po drugiej stronie, sprytnie pomyślałem. Rano idę do samochodu, i j… w r….. p….. !!!! znowu żółty świstek, hahaha.

Leniwy debiluncio , nie chciało mu się sprawdzić dokładnie, ze w parzyste tygodnie sprzątają jedną stronę, a w nieparzyste drugą.

Razem 1300 koronek, czyli jakieś 6 stówek, no trochę szkoda bo można by wydać na takie fajne rzeczy jak: panienki, alkohol, narkotyki, hazard, ale mam nauczkę i następnym razem ruszę dupsko, haha.

Do tego moja historyjka nie jednemu umiliła dzień , haha

I pamiętajcie uważajcie jak parkujecie.

Dacie radę , wierze w Was i trzymam kciukismiley

  • Komentarze(0)//www.podrozemaleiduze.eu/#post27