Podróże małe i duże

Podróże małe i duże

O Blogu

Cale nasze życie to jedna wielka podróż z punktu A do punktu B i dla wszystkich te punkty są identyczne, rożni nas tylko droga z A do B, czasem nasze podróże się łączą i podróżujemy z kimś razem, a czasem tylko przecinają.

Podróż, to też: książka, cisza , obraz, trzymanie ukochanej osoby za rękę, to spotkania i rozstania,to płacz, śmiech, radość i smutek.

Piszę o swoich ´´podróżach``,piszę jak umiem, a moje przemyślenia i wynurzenia są subiektywne. W młodości chciałem zostać pisarzem, ale byliśmy ubodzy i nie stać nas było na maszynę do pisania :) i czytając o moich podróżach pamiętajcie .... nieszczęściem ludzkości jest szczelność czaszki ludzkiej.

Nie wiem jak długo i jak często będę pisał. Wiem jedno , ja zraniłem wiele osób i mnie zraniono, popełniłem wiele błędów, niestety czasu nie cofnę , ale wiem że czeka mnie nowa podróż i w dużym stopniu zależy ode mnie jaka ona będzie.

Nie mam konkretnego celu pisząc bloga, to po prostu kolejna podróż, ale jeżeli chociaż jedna osoba poczułaby się lepiej, i zmotywowałoby ją to do pozytywnych zmian i działania,to znaczy że było warto.

Dziękuję za wszystkie komentarze:)

kontakt:

otto@podrozemaleiduze.eu

Pozdrawiam wszystkich znanych mi i nieznanych czytelników.
Have a nice life :)

I oczywiście wszystkie osoby i postacie o których pisze są fikcyjne a jakakolwiek zbieżność z kimkolwiek jest przypadkowa.

Galeria zdjęć

Galleries pictures

https://zdjecia.podrozemaleiduze.eu/#collections

Filmy short clips on Youtube

https://www.youtube.com/playlist?list=PLtI6MRVYbuM-h2VRctZ0pYsq4X6J09mDC


Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęćbez zgody autora zabronione.

Distribution and copy of films and photographs without permission prohibited.
All rights reserved.


Berbelucha

GwadelupaOpublikowany przez Otto pi±, sierpieñ 12, 2016 12:20:52
Berbelucha. No cóż ja mogę Wam powiedzieć , ekspertem nie jestem ale jakieś doświadczenie posiadam. Każdy raczej wie z autopsji czym jest alkohol i jaki wpływ ma niego lub jego bliskich. To ogólno dostępny narkotyk, antydepresant wymyślony tysiące lat temu. Pijemy z różnych powodów i w różnych ilościach , jedni już nie piją , inni dopiero zaczną . Mieszkańcy Gwadelupy nie są wyjątkiem i jest tu wiele rumowni, u nas robią to z ziemniaka a tu z tego.


Takich rumowni na wyspie jest kilka, wszystkie czynne i można je zwiedzać Ja wybrałem tę ,ni wolno było robić zdjęć w muzeum, dlatego zrobiłem. Była tez możliwość degustacji, taki barek samoobsługowy, niektórzy bardzo spragnieni wiedzy obeszli cale muzeum ze trzy razy w tym samym czasie co ja raz, to się nazywa pociąg do nauki. Zakupiłem parę buteleczek, na nagrody konkursowe


i dla tych którzy złożyli zamówienia ( dziwne ze odezwali się do mnie ludzie z którymi nie rozmawiałem wiele lat , niestety lista już jest zamknięta. No to na zdrowie ! chociaż brzmi to dosyć idiotycznie szczególnie jak spożywa się alkohol, haha

  • Komentarze(0)//www.podrozemaleiduze.eu/#post46