Podróże małe i duże

Podróże małe i duże

O Blogu

Cale nasze życie to jedna wielka podróż z punktu A do punktu B i dla wszystkich te punkty są identyczne, rożni nas tylko droga z A do B, czasem nasze podróże się łączą i podróżujemy z kimś razem, a czasem tylko przecinają.

Podróż, to też: książka, cisza , obraz, trzymanie ukochanej osoby za rękę, to spotkania i rozstania,to płacz, śmiech, radość i smutek.

Piszę o swoich ´´podróżach``,piszę jak umiem, a moje przemyślenia i wynurzenia są subiektywne. W młodości chciałem zostać pisarzem, ale byliśmy ubodzy i nie stać nas było na maszynę do pisania :) i czytając o moich podróżach pamiętajcie .... nieszczęściem ludzkości jest szczelność czaszki ludzkiej.

Nie wiem jak długo i jak często będę pisał. Wiem jedno , ja zraniłem wiele osób i mnie zraniono, popełniłem wiele błędów, niestety czasu nie cofnę , ale wiem że czeka mnie nowa podróż i w dużym stopniu zależy ode mnie jaka ona będzie.

Nie mam konkretnego celu pisząc bloga, to po prostu kolejna podróż, ale jeżeli chociaż jedna osoba poczułaby się lepiej, i zmotywowałoby ją to do pozytywnych zmian i działania,to znaczy że było warto.

Dziękuję za wszystkie komentarze:)

kontakt:

otto@podrozemaleiduze.eu

Pozdrawiam wszystkich znanych mi i nieznanych czytelników.
Have a nice life :)

I oczywiście wszystkie osoby i postacie o których pisze są fikcyjne a jakakolwiek zbieżność z kimkolwiek jest przypadkowa.

Galeria zdjęć

Galleries pictures

https://zdjecia.podrozemaleiduze.eu/#collections

Filmy short clips on Youtube

https://www.youtube.com/playlist?list=PLtI6MRVYbuM-h2VRctZ0pYsq4X6J09mDC


Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęćbez zgody autora zabronione.

Distribution and copy of films and photographs without permission prohibited.
All rights reserved.


Kulinarnia

GwadelupaOpublikowany przez Otto ¶ro, sierpieñ 17, 2016 19:59:46

Już się tu rozpisywałem o różnych rzeczach ale nadeszła żeby napisać coś jedzeniu, bo to rytm, zapachy, kolory, to serce w każdej kulturze , pokaz mi co jesz a powiem Ci kim jestem. Wiele osób prosiło żebym coś opowiedział o jedzeniu, i co ciekawe prawie sami faceci. Jednym z takich głównych dan kreolskich jest Columbo, naprawdę wyśmienite palce lizać. Później podam wszystkie przepisy, bo wiele osób o nie prosiło. A to wspaniały deser, ananas i banany Innym daniem które należy do top listy jest , hm a właściwie podam wszystkie które mi poleciła znajoma Kreolka , a przepisy do wszystkich podam później . To super danie , sam kucharz mi nakładał A to jeszcze lepsze sam sobie nakładałem Miałem tez jedna nieprzyjemna przygodę związana z jedzeniem, a wszystkiemu winna moja upartość i głupota, poprosiłem o coś, co maja najostrzejszego, ostrzegali , ale co ??? JA ? nie dam rady A oto i co mnie pokonało Takiego diabelstwa w życiu nie jadłem, a żeby pokazać jaki ja to mocarz to wp….. całą, pogryzłem i połknąłem, no myślałem ze się przekręcę, wszystkie gruczoły się uruchomiły na raz, leciało mi z nosa, oczu i buzi, do tego się tak pociłem ze wyglądałem jak bym wziął prysznic. Najgorsze jest to ze bełkotałem bo mi sparaliżowało twarz, normalnie jak po znieczuleniu, biedni kelnerzy nie wiedzieli co mi jest, czy mam jakiś atak czy o co kamman ? na koniec popełniłem największy błąd , bo popiłem woda, ale nie bylem w stanie wytłumaczyć żeby mi dali mleko. Przeżyłem, chociaż tak mnie paliło przez cala noc w żołądku, jak by diabły urządziły imprezę po tym jak Piotrek zabrał ciepłego do siebie , i znów można było się schylać po węgiel.smiley

No cóż ja mogę Wam powiedzieć, następnego dnia papier toaletowy tylko z lodówki.

Dlatego może czasami się zastanowić , szczególnie wtedy kiedy wiemy ze nie mamy racji , nie obstawać tylko przy swoim, bo wtedy z d… dym. haha

https://zdjecia.podrozemaleiduze.eu/#collection/21


  • Komentarze(0)//www.podrozemaleiduze.eu/#post48