Podróże małe i duże

Podróże małe i duże

O Blogu

Cale nasze życie to jedna wielka podróż z punktu A do punktu B i dla wszystkich te punkty są identyczne, rożni nas tylko droga z A do B, czasem nasze podróże się łączą i podróżujemy z kimś razem, a czasem tylko przecinają.

Podróż, to też: książka, cisza , obraz, trzymanie ukochanej osoby za rękę, to spotkania i rozstania,to płacz, śmiech, radość i smutek.

Piszę o swoich ´´podróżach``,piszę jak umiem, a moje przemyślenia i wynurzenia są subiektywne. W młodości chciałem zostać pisarzem, ale byliśmy ubodzy i nie stać nas było na maszynę do pisania :) i czytając o moich podróżach pamiętajcie .... nieszczęściem ludzkości jest szczelność czaszki ludzkiej.

Nie wiem jak długo i jak często będę pisał. Wiem jedno , ja zraniłem wiele osób i mnie zraniono, popełniłem wiele błędów, niestety czasu nie cofnę , ale wiem że czeka mnie nowa podróż i w dużym stopniu zależy ode mnie jaka ona będzie.

Nie mam konkretnego celu pisząc bloga, to po prostu kolejna podróż, ale jeżeli chociaż jedna osoba poczułaby się lepiej, i zmotywowałoby ją to do pozytywnych zmian i działania,to znaczy że było warto.

Dziękuję za wszystkie komentarze:)

kontakt:

otto@podrozemaleiduze.eu

Pozdrawiam wszystkich znanych mi i nieznanych czytelników.
Have a nice life :)

I oczywiście wszystkie osoby i postacie o których pisze są fikcyjne a jakakolwiek zbieżność z kimkolwiek jest przypadkowa.

Galeria zdjęć

Galleries pictures

https://zdjecia.podrozemaleiduze.eu/#collections

Filmy short clips on Youtube

https://www.youtube.com/playlist?list=PLtI6MRVYbuM-h2VRctZ0pYsq4X6J09mDC


Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęćbez zgody autora zabronione.

Distribution and copy of films and photographs without permission prohibited.
All rights reserved.


Dziwne

takie tamOpublikowany przez Otto sob, wrzesieñ 24, 2016 06:19:47
towymysły, ślub , wesele, panieński i kawalerski , ludzie celebrują ostatni dzień wolności ???, dobre, haha . Mają się z kimś związać na cale życie bo się kochają , a tu jak by miał nastąpić koniec świata i chcą chociaż przez chwile zażyć wolności zanim wszystko się skończy.


Dla wielu to na pewno nastąpi koniec świata, wcześniej czy później, a wszystko skończy się kataklizmem, rozwodem, szarpaniną o dzieci , zdradami, rozprawami i przepiłowywaniem wszystkiego na pól z psem włącznie . Wydaje mi się ze najlepszym wyjściem było by podpisywanie cyrografów pięcioletnich , tyle średnio wytrzymują małżeństwa, z możliwością automatycznego przedłużenia albo z opcja trzymiesięcznegowypowiedzenia , po upływie 5 lat. smiley

Na pewno fajnie jest wziąć ślub jeżeli się kogoś kocha i jest się kochanym, ale raczej to powinna być kameralna impreza, a nie jakieś weselicho , gdzie trzeba nakarmić i napoić zgraje ludzi, to już bezsens , lepiej te pieniądze przeznaczyć na wspólne cele.

Ale wszystkim życzę żeby przysięga małżeńska nie była pustym frazesem , chociaż tak to się zwykle kończy. I żeby się związali z kimś z kim chcą być i na kogo sobie zasłużyli smiley, hehe

Good luck and good night.  • Komentarze(1)//www.podrozemaleiduze.eu/#post56