Podróże małe i duże

Podróże małe i duże

O Blogu

Cale nasze życie to jedna wielka podróż z punktu A do punktu B i dla wszystkich te punkty są identyczne, rożni nas tylko droga z A do B, czasem nasze podróże się łączą i podróżujemy z kimś razem, a czasem tylko przecinają.

Podróż, to też: książka, cisza , obraz, trzymanie ukochanej osoby za rękę, to spotkania i rozstania,to płacz, śmiech, radość i smutek.

Piszę o swoich ´´podróżach``,piszę jak umiem, a moje przemyślenia i wynurzenia są subiektywne. W młodości chciałem zostać pisarzem, ale byliśmy ubodzy i nie stać nas było na maszynę do pisania :) i czytając o moich podróżach pamiętajcie .... nieszczęściem ludzkości jest szczelność czaszki ludzkiej.

Nie wiem jak długo i jak często będę pisał. Wiem jedno , ja zraniłem wiele osób i mnie zraniono, popełniłem wiele błędów, niestety czasu nie cofnę , ale wiem że czeka mnie nowa podróż i w dużym stopniu zależy ode mnie jaka ona będzie.

Nie mam konkretnego celu pisząc bloga, to po prostu kolejna podróż, ale jeżeli chociaż jedna osoba poczułaby się lepiej, i zmotywowałoby ją to do pozytywnych zmian i działania,to znaczy że było warto.

Dziękuję za wszystkie komentarze:)

kontakt:

otto@podrozemaleiduze.eu

Pozdrawiam wszystkich znanych mi i nieznanych czytelników.
Have a nice life :)

I oczywiście wszystkie osoby i postacie o których pisze są fikcyjne a jakakolwiek zbieżność z kimkolwiek jest przypadkowa.

Galeria zdjęć

Galleries pictures

https://zdjecia.podrozemaleiduze.eu/#collections

Filmy short clips on Youtube

https://www.youtube.com/playlist?list=PLtI6MRVYbuM-h2VRctZ0pYsq4X6J09mDC


Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęćbez zgody autora zabronione.

Distribution and copy of films and photographs without permission prohibited.
All rights reserved.


Muszę

takie tamOpublikowany przez Otto pon, luty 25, 2019 19:11:14

zrobić przerwę w spacerku po Cieszynie gdyż nerka mnie rozbolała, ale w związku z tym ze cały czas dostaje wiele pytań dotyczących skoku ze spadochronem

Jak to jest ? , a po co ? , no i co w tym takiego fajnego ? , czy warto ? itd.

Mogę powiedzie ze to niesamowite przeżycie , coś wspaniałego , polecam , po prostu ‘’orgazm’’ , człowiek chodzi uśmiechnięty cały dzień, tak jak by unosił się nad ziemią. Tysiąc słów nie odda tego uczucia tak dobrze jak film.

Już wiem skąd się wzięło określenie wolny jak ptak .

Zresztą zobaczcie, sami link poniżej

https://youtu.be/p1Ifn7DAHIY  • Komentarze(2)

Fill in only if you are not real

Dozwolone są następujące tagi XHTML: <b>, <br/>, <em>, <i>, <strong>, <u>. Style CSS i Javascript są niedozwolone.
Opublikowany przez O. ¶ro, luty 27, 2019 22:41:13

drogi kolego RYS , musicie sami spróbować :)

Opublikowany przez RYS ¶ro, luty 27, 2019 19:02:57

Musze przyznac ze to ciekawe zjawisko oparte chyba troche na zasadzie Prawa Bernoulliego. Czy tez zauwazyles ze podczas spadania ci sie powiekszyl?
No i jeszcze jedno, jak to bylo z tym orgazmem. To z jakiej wysokosci nastapil skok ze mozna bylo zdazyc sie wyo......wac? A moze nastapil samoczynny? To zaczyna byc intwresujace i prosilbym o rozwiniecie tematu. Obiecuje ze bede codziennie sprawdzal bloga czy cos przybylo.