Podróże małe i duże

Podróże małe i duże

O Blogu

Cale nasze życie to jedna wielka podróż z punktu A do punktu B i dla wszystkich te punkty są identyczne, rożni nas tylko droga z A do B, czasem nasze podróże się łączą i podróżujemy z kimś razem, a czasem tylko przecinają.

Podróż, to też: książka, cisza , obraz, trzymanie ukochanej osoby za rękę, to spotkania i rozstania,to płacz, śmiech, radość i smutek.

Piszę o swoich ´´podróżach``,piszę jak umiem, a moje przemyślenia i wynurzenia są subiektywne. W młodości chciałem zostać pisarzem, ale byliśmy ubodzy i nie stać nas było na maszynę do pisania :) i czytając o moich podróżach pamiętajcie .... nieszczęściem ludzkości jest szczelność czaszki ludzkiej.

Nie wiem jak długo i jak często będę pisał. Wiem jedno , ja zraniłem wiele osób i mnie zraniono, popełniłem wiele błędów, niestety czasu nie cofnę , ale wiem że czeka mnie nowa podróż i w dużym stopniu zależy ode mnie jaka ona będzie.

Nie mam konkretnego celu pisząc bloga, to po prostu kolejna podróż, ale jeżeli chociaż jedna osoba poczułaby się lepiej, i zmotywowałoby ją to do pozytywnych zmian i działania,to znaczy że było warto.

Dziękuję za wszystkie komentarze:)

kontakt:

otto@podrozemaleiduze.eu

Pozdrawiam wszystkich znanych mi i nieznanych czytelników.
Have a nice life :)

I oczywiście wszystkie osoby i postacie o których pisze są fikcyjne a jakakolwiek zbieżność z kimkolwiek jest przypadkowa.

Galeria zdjęć

Galleries pictures

https://zdjecia.podrozemaleiduze.eu/#collections

Filmy short clips on Youtube

https://www.youtube.com/playlist?list=PLtI6MRVYbuM-h2VRctZ0pYsq4X6J09mDC


Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęćbez zgody autora zabronione.

Distribution and copy of films and photographs without permission prohibited.
All rights reserved.


Facet to świnia.

takie tamOpublikowany przez Otto nie, lipiec 10, 2016 20:11:13

Wczoraj miałem pierwszy dzień od paru miesięcy na luzie, oczywiście 10 km przebiegłem, ale poza tym spotkania towarzyskie, pogoda super, mnóstwo ludzi, czuć lato i wakacje, tabuny dziewczyn i kobiet które przyciągają wzrok, i facetów którzy je podglądają, oceniają, cmokają, wzdychają i się ślinią, oczywiście Skandynawowie są bardziej powściągliwi, ale czym bardziej na południe to tym większa nachalność.

Tak myśląc sobie o tym, jak jednak faceci to są zgrzaluchy, zobaczą kawałek nogi i już im kapie z jęzora, nie uważam się tutaj za lepszego czy gorszego, może akurat teraz będąc po kastracji smileymam moment zamysłu.

Pamiętam jak po rozpadzie komuny, zaczęły spływać do Polski różne nowinki, i oprócz badziewia które przeleżało kilkadziesiąt lat gdzieś w magazynach na zachodzie, pojawiły się sex shopy.

I właśnie na wizytę w takim sex shopie namówił mnie kolega, no chodź mówi, mają peep show, ale po jaką cholerę, pytam ?, Wyjdzie kobitka i się będzie wyginać , no co to za radocha ?.

Byłem na Reeperbahnie i wcale mnie to nie kręciło, tylko dziewczyny próbowały wyciągnąć kasiorę na `` Piccolo``, jedna mnie zagadnęła, a ja jej odpowiadam :, no , pieniądze, dziengi , no, te money, a ona: No money no honey smiley

Mój kolega dal się namówić jednej na spotkanie w cztery oczy, wraca wkurzony a my pytamy no i jak tam ? , a dajcie spokój, nie mogłem się skoncentrować, żuła gumę, mlaskała i puszczała balony , hahaha , niezła artystka.

Ale wracając do Polski, jak pisałem, kolega mnie namówił, sex shop z peep showem mieścił się na drugim piętrze pawilonów handlowych koło Hali Marymonckiej, no super miejsce, weszliśmy do środka, i kogo spotykamy ? , Kolegę S. z podstawówki , który swoim charakterystycznym sepleniącym głosem dyskutował z właścicielką na temat wyższości prezerwatyw z wypustkami nad bez wypustek, ale to było do przewidzenia że go tam spotkamy J ale o nim może innym razem.

Nas przyjął facecik, może jakiś 150 cm wzrostu, w skórzanych obcisłych spodniach , no klasyczny miękki. Tak słucham ? , no my chcielibyśmy, ten, no zobaczyć peep show ( show hahahha), kabina stojąca czy siedząca ? Stojąca , 5 czy 10 min ? 5 , Podniósł słuchaweczkę i mówi : dwóch panów 5 minut, proszę za mną i ruszył kręcąc dupką.

Kabinka, coś okropnego, ścianki z tektury tak że czuć prawie obecność sąsiada, obite jakimś bordowym, aksamitno-podobnym materiałem, w jednym rogu rolki papieru toaletowego , w drugim wypełniony kosz, no i ten zapaszek mieszanki płynów ustrojowych z uryną i B. wie czym jeszcze. Okno było tak nisko że musiałem stać zgięty, hm, chyba chodziło o to żeby mieć odpowiednia pozycję , haha. Miejsce całego pokazu miało jakieś parę m2, szare płytki PCV, a w centrum legowisko ze skaju o wymiarach 1 x 1 m. Leci podkład z kaseciaka i wychodzi gwiazda , wali się centralnie na legowisko podpierając łokciem, jedną nogę ugina w kolanie a drugą wyrzuca pod kątem prostym w górę i zaczyna się po niej masować ( ale nie w rytm muzyki ), dostałem ataku śmiechu, co ja tutaj k.. robię ?

Czekam na rozwój akcji , haha. Nagle , artystka przestaje się masować, i krzyczy z lekko wschodnim akcentem : Irenka ! , Przymknij mnie tutaj okno, bo mnie tutaj duje ! zacząłem się tak śmiać że aż showmenka się obruszyła, wybiegłem z kabiny , a skórzane spodenki ze słodziutkim uśmiechem na ustach, rzuciły mi na odchodne: ooo jaki szybki klient.

No nie, faceci płacą za to żeby w takich warunkach i z takim repertuarem smyrgać kolibrasy ?

Nie wiem, na pewno takie miejsca spełniają jakąś rolę i są potrzebne, tylko dziwię się tym facetom, którzy są w związkach, mają żony czy dziewczyny ? , ale to ich sprawa.

Facet to jednak świnia smiley
Chociaż spotkałem panie, które nie są lepsze , haha

  • Komentarze(0)

Fill in only if you are not real

Dozwolone są następujące tagi XHTML: <b>, <br/>, <em>, <i>, <strong>, <u>. Style CSS i Javascript są niedozwolone.