Podróże małe i duże

Podróże małe i duże

O Blogu

Cale nasze życie to jedna wielka podróż z punktu A do punktu B i dla wszystkich te punkty są identyczne, rożni nas tylko droga z A do B, czasem nasze podróże się łączą i podróżujemy z kimś razem, a czasem tylko przecinają.

Podróż, to też: książka, cisza , obraz, trzymanie ukochanej osoby za rękę, to spotkania i rozstania,to płacz, śmiech, radość i smutek.

Piszę o swoich ´´podróżach``,piszę jak umiem, a moje przemyślenia i wynurzenia są subiektywne. W młodości chciałem zostać pisarzem, ale byliśmy ubodzy i nie stać nas było na maszynę do pisania :) i czytając o moich podróżach pamiętajcie .... nieszczęściem ludzkości jest szczelność czaszki ludzkiej.

Nie wiem jak długo i jak często będę pisał. Wiem jedno , ja zraniłem wiele osób i mnie zraniono, popełniłem wiele błędów, niestety czasu nie cofnę , ale wiem że czeka mnie nowa podróż i w dużym stopniu zależy ode mnie jaka ona będzie.

Nie mam konkretnego celu pisząc bloga, to po prostu kolejna podróż, ale jeżeli chociaż jedna osoba poczułaby się lepiej, i zmotywowałoby ją to do pozytywnych zmian i działania,to znaczy że było warto.

Dziękuję za wszystkie komentarze:)

kontakt:

otto@podrozemaleiduze.eu

Pozdrawiam wszystkich znanych mi i nieznanych czytelników.
Have a nice life :)

I oczywiście wszystkie osoby i postacie o których pisze są fikcyjne a jakakolwiek zbieżność z kimkolwiek jest przypadkowa.

Galeria zdjęć

Galleries pictures

https://zdjecia.podrozemaleiduze.eu/#collections

Filmy short clips on Youtube

https://www.youtube.com/playlist?list=PLtI6MRVYbuM-h2VRctZ0pYsq4X6J09mDC


Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęćbez zgody autora zabronione.

Distribution and copy of films and photographs without permission prohibited.
All rights reserved.


Uczciwość.

takie tamOpublikowany przez Otto czw, lipiec 14, 2016 19:49:19
Jakie to życie jednak jest dziwne i pokręcone, wracam dzisiaj do domu a na ulicy leży torebka, zwykła taniocha, mało co a bym się potknął, nie chciało mi się schylać to ją kopnąłem, paluch mnie zabolał bo była ciężka, okazało się że w środku jest portmonetka z dowodem, paroma kartami ( wraz z pinami smiley, i jakieś osiem tysięcy koron w gotówce, myślę sobie jaki ten los jednak jest, ale to za tę moją dobroć, uczciwość, uczynność i wyrozumiałość, za te moje niesprawiedliwości , haha, to chyba zwrot za te mandaty, haha, ale to było tylko 1300 koronek, gdzie oddać resztę , aaa , może to taki bonus za moje wspaniałe sercesmiley no tak, jadę na wakacje to taki dodatek. Na ulicy nikogo nie było, spotkałem kobitkę i pytam czy to jej ? Nie, hm wziąłem do domu i myślę co tu zrobić ?

No oddać !, też mi dobre, obdarowywać cudzą kasą , p…. taki biznes , to jeszcze cudzą kobitę powinien mi wcisnąć haha, Poszperałem w Internecie, ale kobitki nie ma , w banku nie udzielą informacji bo takie prawo, nie wolno im się nawet z nią skontaktować i powiedzieć że karty zostały znalezione ??? no k….. co za prawo, tylko mogą zablokować karty jak bym chciał ??? Czyli obcy człowiek może nam zablokować karty ??? Dzwonie na policję a biuro rzeczy znalezionych otwarte tylko do 16ej, fajnie , szczególnie w sezonie jak jest dużo turystów. No nie, kasa sama mi się pcha do ręki. No i mam zagwozdkę co robić ???

A co zrobiłem ? i jak to się skończyło, innym razem.

  • Komentarze(0)

Fill in only if you are not real

Dozwolone są następujące tagi XHTML: <b>, <br/>, <em>, <i>, <strong>, <u>. Style CSS i Javascript są niedozwolone.