Podróże małe i duże

Podróże małe i duże

O Blogu

Cale nasze życie to jedna wielka podróż z punktu A do punktu B i dla wszystkich te punkty są identyczne, rożni nas tylko droga z A do B, czasem nasze podróże się łączą i podróżujemy z kimś razem, a czasem tylko przecinają.

Podróż, to też: książka, cisza , obraz, trzymanie ukochanej osoby za rękę, to spotkania i rozstania,to płacz, śmiech, radość i smutek.

Piszę o swoich ´´podróżach``,piszę jak umiem, a moje przemyślenia i wynurzenia są subiektywne. W młodości chciałem zostać pisarzem, ale byliśmy ubodzy i nie stać nas było na maszynę do pisania :) i czytając o moich podróżach pamiętajcie .... nieszczęściem ludzkości jest szczelność czaszki ludzkiej.

Nie wiem jak długo i jak często będę pisał. Wiem jedno , ja zraniłem wiele osób i mnie zraniono, popełniłem wiele błędów, niestety czasu nie cofnę , ale wiem że czeka mnie nowa podróż i w dużym stopniu zależy ode mnie jaka ona będzie.

Nie mam konkretnego celu pisząc bloga, to po prostu kolejna podróż, ale jeżeli chociaż jedna osoba poczułaby się lepiej, i zmotywowałoby ją to do pozytywnych zmian i działania,to znaczy że było warto.

Dziękuję za wszystkie komentarze:)

kontakt:

otto@podrozemaleiduze.eu

Pozdrawiam wszystkich znanych mi i nieznanych czytelników.
Have a nice life :)

I oczywiście wszystkie osoby i postacie o których pisze są fikcyjne a jakakolwiek zbieżność z kimkolwiek jest przypadkowa.

Galeria zdjęć

Galleries pictures

https://zdjecia.podrozemaleiduze.eu/#collections

Filmy short clips on Youtube

https://www.youtube.com/playlist?list=PLtI6MRVYbuM-h2VRctZ0pYsq4X6J09mDC


Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęćbez zgody autora zabronione.

Distribution and copy of films and photographs without permission prohibited.
All rights reserved.


Konkurs i dzień 1.

GwadelupaOpublikowany przez Otto nie, lipiec 17, 2016 15:51:41
Droga czytelniczko Beato, dziękuje za odpowiedź i gratuluje, to dobra odpowiedz !!!, dlatego nie mogę jej uznać , ``żuri`` po długiej naradzie doszło do wniosku ze jest to odpowiedz tendencyjna i ogólnikowa smileysmiley proszę podać pełną nazwę i tu podpowiedź – wyspy. Jeżeli chodzi o flaszkę to proszę się nie martwic Otto to firma i dotrzymuje słowa i obietnic.

No powiem Wam ze jestem mile zaskoczony, jadąc praktycznie w ciemno , bo dowiedziałem się dwa dni przed wyjazdem dokąd jadę, bo to miała być totalna niespodzianka.

A takie widoki mnie obudziły,

A to podpowiedź do konkursu, wyspa zamieszkana jest przez takie osobniki , które spotkałem w drodze na śniadanie

Ooo, takie biuro to rozumiem, jak się wk….. to tu zostanę,

a wtedy wszystkich zapraszam tylko koniecznie zadzwońcie wcześniej, smileysmileysmiley
no dobra czas na zajęcia kulturno-fizyczne.
Pozdrawiam wszystkich. O.

a wiecje fot na https://zdjecia.podrozemaleiduze.eu/#collection/2

  • Komentarze(2)

Fill in only if you are not real

Dozwolone są następujące tagi XHTML: <b>, <br/>, <em>, <i>, <strong>, <u>. Style CSS i Javascript są niedozwolone.
Opublikowany przez pawełek nie, lipiec 17, 2016 19:40:44

Brawo pani Beato ! A ja myślałem , że on jest gdzie indziej :) Ja też czekam na powrót Tusia do Sopotu. Tylko czy jeszcze będzie chciał się ze mną spotkać ? Czytam , że może tam zostamie :)

Opublikowany przez Beata nie, lipiec 17, 2016 18:15:10

Drogi Otto, cieszę się, że trafiłam w dziesiątkę, nazwę wyspy pozostawię do odgadnięcia innym (niech też mają szansę na flaszkę, hi, hi). Widoki na zdjęciach przepiękne, pozdrawiamy z Markiem serdecznie do zobaczyska w Sopocie.