Podróże małe i duże

Podróże małe i duże

O Blogu

Cale nasze życie to jedna wielka podróż z punktu A do punktu B i dla wszystkich te punkty są identyczne, rożni nas tylko droga z A do B, czasem nasze podróże się łączą i podróżujemy z kimś razem, a czasem tylko przecinają.

Podróż, to też: książka, cisza , obraz, trzymanie ukochanej osoby za rękę, to spotkania i rozstania,to płacz, śmiech, radość i smutek.

Piszę o swoich ´´podróżach``,piszę jak umiem, a moje przemyślenia i wynurzenia są subiektywne. W młodości chciałem zostać pisarzem, ale byliśmy ubodzy i nie stać nas było na maszynę do pisania :) i czytając o moich podróżach pamiętajcie .... nieszczęściem ludzkości jest szczelność czaszki ludzkiej.

Nie wiem jak długo i jak często będę pisał. Wiem jedno , ja zraniłem wiele osób i mnie zraniono, popełniłem wiele błędów, niestety czasu nie cofnę , ale wiem że czeka mnie nowa podróż i w dużym stopniu zależy ode mnie jaka ona będzie.

Nie mam konkretnego celu pisząc bloga, to po prostu kolejna podróż, ale jeżeli chociaż jedna osoba poczułaby się lepiej, i zmotywowałoby ją to do pozytywnych zmian i działania,to znaczy że było warto.

Dziękuję za wszystkie komentarze, nie komentuję ich, i to nie z braku szacunku, ale taką przyjąłem zasadę, jak ktoś ma ochotę to może zawsze do mnie napisać.

kontakt:

otto@podrozemaleiduze.eu

Pozdrawiam wszystkich znanych mi i nieznanych czytelników.
Have a nice life :)

I oczywiście wszystkie osoby i postacie o których pisze są fikcyjne a jakakolwiek zbieżność z kimkolwiek jest przypadkowa.

Galeria zdjęć

Galleries pictures

https://zdjecia.podrozemaleiduze.eu/#collections

Filmy short clips on Youtube

https://www.youtube.com/playlist?list=PLtI6MRVYbuM-h2VRctZ0pYsq4X6J09mDC

Rozpowszechnianie tekstów i zdjęć możliwe z podaniem pełnego linka do strony.

Distribution of films and photographs giving a link to the page
All rights reserved.

My website has a lot of visitors from different countries, you can write and leave comments in English , Russian and Swedish,på svenska или на русском языке.

Nocna narada.

GwadelupaOpublikowany przez Otto pon, lipiec 18, 2016 16:43:30
Niniejszym ogłaszam ze ``żuri`` po długich nocnych obradach,

postanowiło jednomyślnie z jednym głosem sprzeciwu, przyznać nagrodę specjalną Pani Beacie , za zaangażowanie, poetyckość i ogólny zmysł geograficzny a oto i ona:

i jest duża szansa ze zostanie dostarczona w wyznaczonym terminie , gdyż żuri alkoholu nie spożywa smileysmiley
Poza tym temperatura wody 26 stopni Celsjusza,

https://www.youtube.com/watch?v=ScGlusItooE

temp powietrza 25 stopni Celsjusza w nocy , 32 stopnie w dzień , wilgotność 90 %.

a reszta na https://zdjecia.podrozemaleiduze.eu/#collection/2

Co ciekawe ani jednego ziomala na horyzoncie, no to pozdrawiam bo muszę się wybrać do lekarza, bo mi nie chcą dać nurkować bez tego. Pozdro dla wszystkich.

  • Komentarze(1)

Fill in only if you are not real

Dozwolone są następujące tagi XHTML: <b>, <br/>, <em>, <i>, <strong>, <u>. Style CSS i Javascript są niedozwolone.
Opublikowany przez Beata pon, lipiec 18, 2016 21:24:50

Dzięki Otto, wygląda obiecująco, a smakuje pewnie jeszcze lepiej (czekam na konsumpcję). Miłego wypoczynku i wspaniałych wrażeń!!!!!!!! Pozdrowionka!!!!!