Podróże małe i duże

Podróże małe i duże

O Blogu

Cale nasze życie to jedna wielka podróż z punktu A do punktu B i dla wszystkich te punkty są identyczne, rożni nas tylko droga z A do B, czasem nasze podróże się łączą i podróżujemy z kimś razem, a czasem tylko przecinają.

Podróż, to też: książka, cisza , obraz, trzymanie ukochanej osoby za rękę, to spotkania i rozstania,to płacz, śmiech, radość i smutek.

Piszę o swoich ´´podróżach``,piszę jak umiem, a moje przemyślenia i wynurzenia są subiektywne. W młodości chciałem zostać pisarzem, ale byliśmy ubodzy i nie stać nas było na maszynę do pisania :) i czytając o moich podróżach pamiętajcie .... nieszczęściem ludzkości jest szczelność czaszki ludzkiej.

Nie wiem jak długo i jak często będę pisał. Wiem jedno , ja zraniłem wiele osób i mnie zraniono, popełniłem wiele błędów, niestety czasu nie cofnę , ale wiem że czeka mnie nowa podróż i w dużym stopniu zależy ode mnie jaka ona będzie.

Nie mam konkretnego celu pisząc bloga, to po prostu kolejna podróż, ale jeżeli chociaż jedna osoba poczułaby się lepiej, i zmotywowałoby ją to do pozytywnych zmian i działania,to znaczy że było warto.

Dziękuję za wszystkie komentarze:)

kontakt:

otto@podrozemaleiduze.eu

Pozdrawiam wszystkich znanych mi i nieznanych czytelników.
Have a nice life :)

I oczywiście wszystkie osoby i postacie o których pisze są fikcyjne a jakakolwiek zbieżność z kimkolwiek jest przypadkowa.

Galeria zdjęć

Galleries pictures

https://zdjecia.podrozemaleiduze.eu/#collections

Filmy short clips on Youtube

https://www.youtube.com/playlist?list=PLtI6MRVYbuM-h2VRctZ0pYsq4X6J09mDC


Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęćbez zgody autora zabronione.

Distribution and copy of films and photographs without permission prohibited.
All rights reserved.


Nigdy nie robiłem tego z facetem nad…

GwadelupaOpublikowany przez Otto nie, lipiec 24, 2016 01:30:31
…Karaibami czyli orgazm w raju, albo tez chciało by się zaśpiewać : `` Ups I did it again``.


To skakanie tak wciąga ze nie mogłem sobie odmówić, przypomniał mi się program naukowy który oglądałem, gdzie małpie przyczepili elektrody do mózgu i jak nacisnęła guzik to miała orgazm, tak nap… w ten guzik, ze aż zemdlała, a tu jest podobnie, ze po każdym skoku chce się jeszcze. W każdym razie ryzyko jest o wiele mniejsze niż w seksie, niczym się nie można zarazić, i nie trzeba robić testów DNA, a na dłuższą metę tez taniej wychodzi haha Tak sobie myślałem szybując, ze jak bym się rozwalił to taki widok by mi się przykleił do siatkówki smileysmileysmiley

wiecej fot na https://zdjecia.podrozemaleiduze.eu/#collection/36

a filmik jeszcze nie zmontowany

na https://youtu.be/0euF3HDvTeI  • Komentarze(0)

Fill in only if you are not real

Dozwolone są następujące tagi XHTML: <b>, <br/>, <em>, <i>, <strong>, <u>. Style CSS i Javascript są niedozwolone.