Podróże małe i duże

Podróże małe i duże

O Blogu

Cale nasze życie to jedna wielka podróż z punktu A do punktu B i dla wszystkich te punkty są identyczne, rożni nas tylko droga z A do B, czasem nasze podróże się łączą i podróżujemy z kimś razem, a czasem tylko przecinają.

Podróż, to też: książka, cisza , obraz, trzymanie ukochanej osoby za rękę, to spotkania i rozstania,to płacz, śmiech, radość i smutek.

Piszę o swoich ´´podróżach``,piszę jak umiem, a moje przemyślenia i wynurzenia są subiektywne. W młodości chciałem zostać pisarzem, ale byliśmy ubodzy i nie stać nas było na maszynę do pisania :) i czytając o moich podróżach pamiętajcie .... nieszczęściem ludzkości jest szczelność czaszki ludzkiej.

Nie wiem jak długo i jak często będę pisał. Wiem jedno , ja zraniłem wiele osób i mnie zraniono, popełniłem wiele błędów, niestety czasu nie cofnę , ale wiem że czeka mnie nowa podróż i w dużym stopniu zależy ode mnie jaka ona będzie.

Nie mam konkretnego celu pisząc bloga, to po prostu kolejna podróż, ale jeżeli chociaż jedna osoba poczułaby się lepiej, i zmotywowałoby ją to do pozytywnych zmian i działania,to znaczy że było warto.

Dziękuję za wszystkie komentarze:)

kontakt:

otto@podrozemaleiduze.eu

Pozdrawiam wszystkich znanych mi i nieznanych czytelników.
Have a nice life :)

I oczywiście wszystkie osoby i postacie o których pisze są fikcyjne a jakakolwiek zbieżność z kimkolwiek jest przypadkowa.

Galeria zdjęć

Galleries pictures

https://zdjecia.podrozemaleiduze.eu/#collections

Filmy short clips on Youtube

https://www.youtube.com/playlist?list=PLtI6MRVYbuM-h2VRctZ0pYsq4X6J09mDC


Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęćbez zgody autora zabronione.

Distribution and copy of films and photographs without permission prohibited.
All rights reserved.


Wstyd

takie tamOpublikowany przez Otto pi±, sierpieñ 26, 2016 07:21:22
To książka , którą wszystkim polecam , a w szczególności tym którzy jej nie czytali. Opowiada o czymś co może praktycznie dotyczyć każdego z nas , w dzisiejszych czasach, smartfonów, Ipodow, internetu, komunikatorów , ukrytych kamer, każdy może się stać królową albo królem internetu w ciągu sekundy i do tego wbrew swojej woli.

Osiemnastolatka uprawia publicznie sex oralny z dwunastoma facetami, ktoś to nagrywa i wrzuca do sieci, nikt nie wie ze jest pod wpływem alkoholu i narkotyków które jej ktoś wrzucił do drinka , a jedna z uczestniczek podgrzewających atmosferę okrzykami to jej siostra. Dziewczyna po tym wszystkim zapada się pod ziemie, a matka, sędzina próbuje odnaleźć i ukarać winnych.


To oczywiście wymyślona historia i jakaś ekstremalna sytuacja ( chociaż słyszałem różne historie i to od kobiet i wiem żeby nie potrzebowały ani drinka ani narkotyków) , ale tak sobie myślę, kto z nas nie ma jakiejś foty czy zdjęcia z którego nie jest dumny albo jest to prywatne utrwalenie czegoś czym nie chcemy się dzielić z innymi, najgorsze to jak dostanie się w niepowołane ręce, ktoś nam je ukradnie, albo osoba którą darzyliśmy zaufaniem chce się za coś zemścić i je pokaże innym albo upubliczni w sieci.

Znam tez takie sytuacje ze niektórzy specjalnie robią zdjęcia albo nagrywają, jak ktoś jest np. niedysponowany a potem pokazują innym, ktoś zobaczy zdjęcie i już ma jakiś obraz i opinie, to tak jak ktoś tam coś tam na czyjś temat powie, i może to prawda albo nie, ale jak to mówią, nic się nie stało ale smród pozostał, a takim czymś szczególnie jeżeli człowiek jest slaby można zniszczyć komu życie.

Przeczytajcie koniecznie ``Wstyd``, to tez dobra książka dla rodziców nastolatków i daje obraz jak młodzież się bawi, ale czasami jak słucham historii rodziców to mnie to nie dziwi, w końcu myśmy tez byli młodzi i nie chce tu nikogo oceniać czy krytykować, święty tez nie byłem, ale są jakieś granice wszystkiego.  • Komentarze(0)

Fill in only if you are not real

Dozwolone są następujące tagi XHTML: <b>, <br/>, <em>, <i>, <strong>, <u>. Style CSS i Javascript są niedozwolone.