Podróże małe i duże

Podróże małe i duże

O Blogu

Cale nasze życie to jedna wielka podróż z punktu A do punktu B i dla wszystkich te punkty są identyczne, rożni nas tylko droga z A do B, czasem nasze podróże się łączą i podróżujemy z kimś razem, a czasem tylko przecinają.

Podróż, to też: książka, cisza , obraz, trzymanie ukochanej osoby za rękę, to spotkania i rozstania,to płacz, śmiech, radość i smutek.

Piszę o swoich ´´podróżach``,piszę jak umiem, a moje przemyślenia i wynurzenia są subiektywne. W młodości chciałem zostać pisarzem, ale byliśmy ubodzy i nie stać nas było na maszynę do pisania :) i czytając o moich podróżach pamiętajcie .... nieszczęściem ludzkości jest szczelność czaszki ludzkiej.

Nie wiem jak długo i jak często będę pisał. Wiem jedno , ja zraniłem wiele osób i mnie zraniono, popełniłem wiele błędów, niestety czasu nie cofnę , ale wiem że czeka mnie nowa podróż i w dużym stopniu zależy ode mnie jaka ona będzie.

Nie mam konkretnego celu pisząc bloga, to po prostu kolejna podróż, ale jeżeli chociaż jedna osoba poczułaby się lepiej, i zmotywowałoby ją to do pozytywnych zmian i działania,to znaczy że było warto.

Dziękuję za wszystkie komentarze:)

kontakt:

otto@podrozemaleiduze.eu

Pozdrawiam wszystkich znanych mi i nieznanych czytelników.
Have a nice life :)

I oczywiście wszystkie osoby i postacie o których pisze są fikcyjne a jakakolwiek zbieżność z kimkolwiek jest przypadkowa.

Galeria zdjęć

Galleries pictures

https://zdjecia.podrozemaleiduze.eu/#collections

Filmy short clips on Youtube

https://www.youtube.com/playlist?list=PLtI6MRVYbuM-h2VRctZ0pYsq4X6J09mDC


Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęćbez zgody autora zabronione.

Distribution and copy of films and photographs without permission prohibited.
All rights reserved.


No

takie tamOpublikowany przez Otto sob, listopad 05, 2016 19:08:30

i stałem się przemytnikiem , I Półmaraton Przemytnika w Aleksdandrowie ukończony a i czas poprawiony , 2 godziny 6 minut i 45 ale to chyba dlatego ze sam Ojciec Dyrektor brał udział ( nie ten , ale wszyscy go tak tytułowali ) oooo, tu przemytnik przed biegiem , a tu pies przemytnika,

tu przemytnik po biegu,

no i taki gwóźdź dostałem, chyba do własnej trumny smiley I pamiętajcie Wierze w Was , dacie rade i trzymam kciuki , Hej !!!!smileysmileysmiley A tu krótką relacja z biegu , wywiady z uczestnikami i przedstawicielami lokalnej społeczności.

https://youtu.be/jDdisY7Pcqs  • Komentarze(6)

Fill in only if you are not real

Dozwolone są następujące tagi XHTML: <b>, <br/>, <em>, <i>, <strong>, <u>. Style CSS i Javascript są niedozwolone.
Opublikowany przez Franciszka i Izabella sob, listopad 12, 2016 21:00:03

To jeszcze raz my Franciszka i Izabella, pana wierne dwie fanki. Tak sie od pana zarazilysmy tym bieganiem ze zaczelysmy tez biegac. Ostatnio wlasnie biegalysmy po roznych sklepach i zrobilysmy w ciagu dnia no chyba z dziesiec kilometrow. Jak pan sadzi, no bo pan sie przeciez na tym zna, czy mozna ten dystans zaliczyc jako cwierc maraton?
Calujemy
Franciszka i Izabella

Opublikowany przez Otto pi±, listopad 11, 2016 20:15:26

hm, a tak się starałem :(((

Opublikowany przez Jarek pi±, listopad 11, 2016 20:12:05

Panie Rutkowski, czy to pan tylko pod przybranym nazwiskiem? Przeciez i tak sie pan nie ukryje bo wszyscy poznaja pana po fryzurze.
Jarek

Opublikowany przez O. pon, listopad 07, 2016 18:48:29

No cóż ja mogę itd. , rodziny się nie wybiera :)

Opublikowany przez he pon, listopad 07, 2016 17:30:14

Nooo bardzo ładne fotki, ta na mecie wypisz wymaluj Walduś :)))

Opublikowany przez Margusia nie, listopad 06, 2016 20:00:37

No coz i znowu bieg zaliczony, ty zaczynasz byc uzalezniony od tego biegania, ale skoro to ma proprawic twoja kondycje fizyczna i psychiczna to tak TRZYMAJ!!
Bardzo podoba mi sie pies przemytnika -Alex chyba?