Podróże małe i duże

Podróże małe i duże

O Blogu

Cale nasze życie to jedna wielka podróż z punktu A do punktu B i dla wszystkich te punkty są identyczne, rożni nas tylko droga z A do B, czasem nasze podróże się łączą i podróżujemy z kimś razem, a czasem tylko przecinają.

Podróż, to też: książka, cisza , obraz, trzymanie ukochanej osoby za rękę, to spotkania i rozstania,to płacz, śmiech, radość i smutek.

Piszę o swoich ´´podróżach``,piszę jak umiem, a moje przemyślenia i wynurzenia są subiektywne. W młodości chciałem zostać pisarzem, ale byliśmy ubodzy i nie stać nas było na maszynę do pisania :) i czytając o moich podróżach pamiętajcie .... nieszczęściem ludzkości jest szczelność czaszki ludzkiej.

Nie wiem jak długo i jak często będę pisał. Wiem jedno , ja zraniłem wiele osób i mnie zraniono, popełniłem wiele błędów, niestety czasu nie cofnę , ale wiem że czeka mnie nowa podróż i w dużym stopniu zależy ode mnie jaka ona będzie.

Nie mam konkretnego celu pisząc bloga, to po prostu kolejna podróż, ale jeżeli chociaż jedna osoba poczułaby się lepiej, i zmotywowałoby ją to do pozytywnych zmian i działania,to znaczy że było warto.

Dziękuję za wszystkie komentarze:)

kontakt:

otto@podrozemaleiduze.eu

Pozdrawiam wszystkich znanych mi i nieznanych czytelników.
Have a nice life :)

I oczywiście wszystkie osoby i postacie o których pisze są fikcyjne a jakakolwiek zbieżność z kimkolwiek jest przypadkowa.

Galeria zdjęć

Galleries pictures

https://zdjecia.podrozemaleiduze.eu/#collections

Filmy short clips on Youtube

https://www.youtube.com/playlist?list=PLtI6MRVYbuM-h2VRctZ0pYsq4X6J09mDC


Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęćbez zgody autora zabronione.

Distribution and copy of films and photographs without permission prohibited.
All rights reserved.


No i

takie tamOpublikowany przez Otto sob, styczeñ 07, 2017 13:53:16
Przykryło nas białą pierzynką, a mrozik pozabijał bakcyle ,


jedni się cieszą, a innym już te parę dni zimy to za dużo
no ale tak mamy, zawsze się znajdzie persona która ma odmienne zdanie i nie da ‘’lajka’’ i to jej święte prawo, życie by było nudne jak by wszyscy mieli takie samo zdanie, poglądy, a tak mamy urozmaicenia, chociaż zima bez śniegu i mrozu to nie zima.

Z taką różnicą w postrzeganiu , spotkałem się osobiście jak znajoma wysłała mi życzenia z okazji Świąt wraz z pochwałami jak i krytyką moich postów na blogu, a zakończyła cytatem z wypowiedzi ks. Piotra Glasa , ( nigdy zresztą nie ukrywała ze nie jest fanką tatuaży). a oto i fragment wypowiedzi księdza :

Ludzie, którzy mieli tatuaże przechodzili straszne męki. Działa za tym uzależnienie zrobienia sobie następnego. To jest psychologiczne? Wątpię. W Stanach dowiedziałem się, że ludzie mają straszne doświadczenia z tatuażami i akupunkturą. To dramat. Nie róbcie sobie tatuaży. Te farby, których się używa są demonicznie przetwarzane. Najgorszy kontrakt z szatanem to kontrakt krwi. Teraz robi się to okultystycznie przerobioną farbą, miesza się to z krwią. Są pytania, czy można sobie strzelić Matkę Boską na plecach. Ja osobiście mówię: Błagam, nie idźcie w to. To nie jest wszystko czyste.

Pismo Święte zakazuje ludziom robienia sobie tatuaży. O tatuażach piszą w Starym Testamencie. Na Internecie jest pełno cytatów. Kościół nie wypowie się, bo się tym nie interesuje. Może ja jestem samotnym wilkiem, bo mówię. Lepiej dmuchać na zimne, niż ludzie dostają problemów. Modlę się za tych, co mają tatuaże, widzę wtedy, jak twarz się zmienia, są uwalniani od kontraktu z szatanem.


Właściwie nie ma potrzeby komentowania w/w wypowiedzi, każdy ma prawo do swojego zdania i poglądów , ale uważam ze tak łatwo nam przychodzi stygmatyzowanie i przypinanie ludziom etykietek , czy ocenianie kogoś tylko na podstawie opinii innych nie zastanawiając czy to kogoś krzywdzi czy nie. Wiele razy mi się to przydarzyło i pewnych rzeczy już nie naprawie, ale może nad tym


popracuję w bieżącym roku.smiley

Z Nowym Rokiem nowym krokiem, coś się kończy coś się zaczyna , znowu możemy sobie coś postanowić i dążyć do celu, a za rok sprawdzić co nam się udało zrealizować.smileysmileysmiley W każdym razie nie ma co się martwić bo zostało niecałe 360 dni do nowego roku. Hej !!!

A jeżeli ktoś chciałby się przespacerować zimowym Gdańskiem ,
to zapraszam.

https://zdjecia.podrozemaleiduze.eu/#collection/52

  • Komentarze(6)

Fill in only if you are not real

Dozwolone są następujące tagi XHTML: <b>, <br/>, <em>, <i>, <strong>, <u>. Style CSS i Javascript są niedozwolone.
Opublikowany przez O. ¶ro, styczeñ 11, 2017 16:39:42

No bardzo Ci dziękuję , przyjacielu drogi mój :) i chyba najlepszym rozwiązaniem będzie takie ze ja się nie będę nawracał i ''pokemon'' zostaje , a Ty nie musisz już dawać mi rad , to tak jak zona która pyta męża czy się dogadał w sprawie podwyżki ? , na co mąż : .. tak , doszliśmy do konsensusu - ja obiecałem ze już nie będę prosił o podwyżkę , a szef obiecał ze mnie nie wyp....... z roboty :))) Twój przyjaciel O.

Opublikowany przez Rysio pon, styczeñ 09, 2017 21:17:58

Nawracac to sie kolego juz nie ma sensu. Z twoim dlugim i grzesznym zyciem to juz jest za pozno. Cale cialo by trzeba porzadnie oblac gotujaca swiecona woda i tak trzymac przez kilka dni a tego przeciesz nie wytrzymasz. Ja widze tylko jedno rozwiazanie, a mianowicie przerobic ta kure czy tez kaczke co masz na ramieniu na jakas swieta postac i juz. Skrzydla przeciez juz masz tak ze moze ci nawet wyjsc Archaniol Bozy Gabryjel. No albo zamazac skrzydla i przerobic na podobizne JPII, taka mam koncepcje.
Pozdrawiam, zawsze do uslug.
Twoj przyjaciel Rysio.

Opublikowany przez O. nie, styczeñ 08, 2017 22:11:12

no to gratuluje i bardzo dziękuję , teraz wiem do kogo się zwrócić jak bym chciał się nawrócić :)))) tylko pytanie czy ta twarz zmienia się na stale ???

Opublikowany przez Rysio nie, styczeñ 08, 2017 22:05:48

A w tym temacie to sie zgadzam z jego exelencja ksiedzem Golasem. To dobrze ze KK na wszystko ma jakas rade. Trzeba sie tylko skontaktowac z jakims dobrym egzorcysta i on za pomoca duzej ilosci gotujacej sie wody swieconej moze wywabic kazdy tatuaz. Podczas takiego wlasnie zabiegu widac "jak twarz sie zmienia, sa uwalniani od kontaktu z szatanem".

Opublikowany przez O. sob, styczeñ 07, 2017 19:34:47

hm, chyba tekst który chciałem wrzucić się nie nadaje i zastrajkował system , spróbuję jeszcze raz

Opublikowany przez Margusia sob, styczeñ 07, 2017 19:16:27

Hej! Czy to jakas szarada???